Select your language. This page will be translated automatically.

Запропонована Зеленським ініціатива стосовно спільного з ОРДЛО патрулювання на окупованих територіях надмірно ризикована для України і є грою за російським сценарієм. Про це повідомив у коментарі ZN.UA Голова ГО “Центр нових рішень”, дипломат Костянтин Єлісєєв.

За його словами, домовленості Зеленського несуть певні ризики:

“По-перше, вони можуть стати кроком до “прямого діалогу”, який так активно нав’язує Росія.

По-друге, це можливий крок до легітимізації незаконних збройних угруповань в ОРДЛО. По-третє, для виборів потрібен не лише контроль над кордоном, але і роззброєння бойовиків і виведення російських військ і техніки. Або питання роззброєння вже не стоїть на порядку денному?

В-четвертих, якщо і реалізовувати таку ініціативу, то там повинні бути точно не представники ОРДЛО, читай російської окупаційної адміністрації, а українці. В-п’ятих, відкритим залишається питання відновлення роботи українських судів.

По-шосте, проведення виборів у жовтні 2020 року – це знову про надмірні очікування, тому не дивно, що виникають плани на кшталт мюнхенського. Володимир Зеленський повинен чесно сказати, що вибори неможливі, поки не будуть виконані питання та умови безпеки”, – прокоментував дипломат.

Оригінал 

Головне фото: zn.ua/цензор.нет