Select your language. This page will be translated automatically.

Про наслідки рішення Росії говорив Костянтин Єлісєєв на 5 каналі.

На території України зараз вирішується доля війни і миру на всьому європейському континенті.

Прийняття рішення щодо визнання так званих ЛНР та ДНР – це не лише вбивство Мінських домовленостей, не лише початок подальшої ескалації, а і початок кінця авторитарного режиму Путіна.

На рішення Кремля буде адекватна реакція наших партнерів, це має стати спусковим гачком для запровадження потужного пакету санкцій проти путінського режиму.

Українська сторона має холоднокровно поставитися до того, що зараз відбувається і без паніки готуватися до відсічі російському агресору.

Потрібно зрозуміти, яке саме рішення буде ухвалене щодо кордонів самопроголошених республік. Але навіть у самому гіршому варіанті (визнання так званих Л/ДНР у межах кордонів відповідних областей) – це означатиме оголошення з боку Путіна війни не лише проти України, а проти усього цивілізованого світу.

По суті цим рішенням Путін руйнує всю систему світової безпеки, яка створювалась в періоди одразу після Другої світової і Холодної війн. У світі може початися міжнародний безпековий хаос.

Ми сподіваємось на наші Збройні Сили, на наш народ, на адекватну рішучу і жорстку реакцію демократичної спільноти на такі хамські та нікчемні, злочинні і цинічні дії, до яких вдається Кремль.